Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

 

Співакіна Ольга Володимирівна

БІОГРАФІЯ

Народилась 7 травня 1983 року у м. Херсоні. Не одружена, дітей не маю.
У 1997 році перейшла до ФТЛ при ХДТУ, який успішно закінчила у 2000 році. Під час навчання у ліцеї приймала участь у олімпіадах з різних предметів, конкурсі – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України. Маю грамоти.
У 2000 році вступила до ХДТУ на факультет економіки. За роки навчання займалась науковою діяльністю. Неодноразово нагороджувалась грамотами. З квітня 2002 року здобувала практичних навичок на посаді менеджера ТОВ „Євро - Маяк”. В цьому ж році стала заступником голови правління ХМЦПМ „Вибір - ХХІ”.
З березня 2004 року – радник з питань молодіжної політики заступника міського голови Ю.П.Христича на громадських засадах. Разом з іншими радниками заснувала ХММГО „Херсонський молодіжний парламент”. І до теперішнього часу є заступником голови.
Протягом 2004 року пройшла навчання в Молодіжній школі муніципального управління.
У червні 2005 року закінчила Херсонський національний технічний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю „Менеджмент організацій” та здобула кваліфікацію магістра з менеджменту організацій.
У цьому ж році пройшла навчання за темою „Програмно – цільовий метод формування місцевого бюджету”. Маю відповідний сертифікат.
Я займаю активну життєву позицію, організовую та приймаю безпосередню участь у реалізації проектів спрямованих на виховання почуття громадської відповідальності у підлітків.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.29 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»